COMBAT FLIGHT SIMULATOR 2


Pierwszy symulator lotów poświęcony wojnie na pacyfiku. Pomimo leciwego wieku gra nadal ma wielu fanów na całym świecie. Jedna z lepszych pozycji na rynku.

Aktualności

2018.01.07: Dodatek nr 5 - najnowasza wersja już dostępna.
Zapraszamy do pobrania najnowszej wersji dodatku do gry Combat Flight Simulator 2 - "Dodatek nr 5 Demony nad Nową Gwineą". Dodatek dostępny jako dwuczęściowa kampania.

Podziel się z nami swoją opinią o dodatkach do gry "Combat Flight Simulator 2". Przejślij je na adres pacyfik.net@wp.pl.

2017.03.30: Instalacja gry "Combat flight Simulator 2" na systemach Windows 8.1 i Windows 10.
W przypadku instalowania gry na systemach Windows 8.1 i Windows 10, po instalacji niezbędne jest zastąpienie oryginalnego pliku cfs2.exe plikiem cfs2.exe przez umieszczenie go w folderze instalacyjnym gry:
- system Windows 32 bitowy: c:\Program Files\Microsoft Games\Combat flight Simulator 2,
- system Windows 64 bitowy: C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Combat Flight Simulator 2.
Należy także włączyć na nowym pliku cfs2.exe opcję Uruchom ten program jako administrator i jeżeli zajdzie taka potrzeba ustawić tryb zgodności na Windows XP (Service Pack 3). Po uruchomieniu gry system Windows wygeneruje komunikat o potrzebie zainstalowania komponentu pakietu DirectX - DirectPlay, który jest niezbędny do uruchomienia gry. Komponent ten można także zainstalować ręcznie. Jest on dostępny w funkcjach systemu Windows pod pozycją: Składniki starszej wersji > DirectPlay.

2017.03.19: Część pierwsza dodaktu nr 5: "Demony nad Nową Gwineą" już dostępna do pobrania.
Udostępniona została pierwsza część odświerzonego dodaktu nr 5. Nowa kompilacja (5.0) przystosowania została do systemu Windows 8 i Windows 10.
Zmianie uległa część misji. Poszerzone zostały opisy historyczne. Dodatek do pobrania na stronie opisowej dodatku nr 5.

2013.12.23: Pełna wersja gry "Combat Flight Simulator 2" do pobrania w dziale CFS2-dodatki.!
Płyty z grą w formacie ISO.