COMBAT FLIGHT SIMULATOR 2


Pierwszy symulator lotów poświęcony wojnie na pacyfiku. Pomimo leciwego wieku gra nadal ma wielu fanów na całym świecie. Jedna z lepszych pozycji na rynku.

Informacje o dodatku

Dodatek-6 przedstawia zmagania pilotów amerykańskich w czasie kampanii o zdobycie "Guadalcanal" - wyspy w archipelagu Salomona. Twoja przygoda rozpocznie się od ataku na kotwicowisko wodnosamolotów wyspie na Tulagi, Będziesz atakował wrogie konwoje tzw. "Tokio Ekspres", wspierał odziały piechoty w walkach o utrzymanie lotniska Henderson. Wszystkie misje oparte zostały na autentycznych wydarzeniach! W czasie kampanii, trwającej od sierpnia 1942 do lutego 1943 roku, zasiądziesz za sterami myśliwców "Wildcat", P-38, P-39, Devastator. Twoim przeciwnikiem będą myśliwce i bombowce Cesarskiej Japońskiej Marynarki Wojennej: A6M2-N "Rufe", A6M3 Model 22, F1M2 "Pete", H6K4 "Mavis", G4M2 "Betty" itd. Gra wzbogacona została o wiele nowych efektów specjalnych niedostępnych w oryginalnej grze tj: tło muzyczne, rozbudowana grafika samolotów bombowych i efektów eksplozji, nowe okręty i elementy infrastruktury lądowej. Dzięki rozbudowanej symulacji warunków pogodowych (wiatr, turbulencje, wielowarstwowość chmur, deszcz, burze) znacznie wzrosła realistyczność misji!

Płyta z dodatkim zawiera także ścieżkę audio oraz broszurkę z najważniejszymi informacjami o programie. Wybrane misje posiadają rozbudowane scenariusze. Dzięki temu rozpoczynając kampanię od początku spotka cię wiele nispodzianek.

Dostępne samoloty:

Wymagania systemowe: