COMBAT FLIGHT SIMULATOR 2


Pierwszy symulator lotów poświęcony wojnie na pacyfiku. Pomimo leciwego wieku gra nadal ma wielu fanów na całym świecie. Jedna z lepszych pozycji na rynku.

Informacje o dodatku

Dodatek 2 przedstawia obszerną kampanię opisującą udział japońskich pilotów latających na wodnosamolotach w Yokohama Kokutai, 14 Kokutai, 802 Kokutai i 934 Kokutai. Wcielając się w postać jednego z pilotów Cesarskiej Marynarki Wojennej weźmiesz udział w walkach nad Salomonami, Borneo, Sumatrą, Celebesem i Japonią. Po raz pierwszy będziesz mógł startować i lądować na wodzie z nowych baz tj. Shortland, Santa Isabel, Ambon, Kendari, Biwa,... . Wszystkie misje i komunikaty radiowe są w języku polskim (z tłem w języku japońskim). Gra wzbogacona została o wiele nowych efektów specjalnych niedostępnych w oryginalnej grze tj: tło muzyczne, rozbudowana grafika samolotów bombowych i efektów eksplozji.

Dzięki rozbudowanej symulacji warunków pogodowych (wiatr, turbulencje, wielowarstwowość chmur, deszcz, burze) znacznie wzrosła realistyczność misji! Dołączony jest także katalog z tapetami i zdjęciami, oraz broszurka z najważniejszymi informacjami oprogramie.

Wybrane misje posiadają rozbudowane scenariusze. Dzięki temu rozpoczynając kampanię od początku spotka cię wiele nispodzianek.

Dostepne samoloty:

Wymagania systemowe: