COMBAT FLIGHT SIMULATOR 2


Pierwszy symulator lotów poświęcony wojnie na pacyfiku. Pomimo leciwego wieku gra nadal ma wielu fanów na całym świecie. Jedna z lepszych pozycji na rynku.

Informacje o dodatku

Dodatek 1 przedstawia historię powietrznych zmagań japońskiego asa Hiroyoshi Nishizawy. Od jego pierwszych lotów nad Rabaul, walk nad Nową Gwineą, Salomonami, aż do ataków na bombowce w rejonie wysp Kurylskich i osłony pierwszej formacji kamikaze w październiku 1944 roku. Wcielając się w postać tego sławnego asa weźmiesz udział w autentycznych misjach, będziesz mógł latać nowymi samolotami niedostępnymi w oryginalnej grze.

Wszystkie misje i komunikaty radiowe są w języku polskim (z tłem w języku japońskim). Gra wzbogacona została o wiele nowych efektów specjalnych m.in. tło muzyczne, rozbudowana grafika samolotów bombowych i efektów eksplozji. Dzięki rozbudowanej symulacji warunków pogodowych (wiatr, turbulencje, wielowarstwowość chmur, deszcz, burze) znacznie wzrosła realistyczność misji! Płyta z dodatkiem zawiera ścieżki audio, katalog z tapetami i zdjęciami, oraz broszurkę z najważniejszymi informacjami o programie.

Wybrane misje posiadają rozbudowane scenariusze. Dzięki temu rozpoczynając kampanię od początku spotka cię wiele nispodzianek.

Pobierz najnowszą wersję dodatku!
Dodatek nr 1 - do pobrania.

Dostępne samoloty:

Wymagania systemowe: